Haber Sitesi
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 02:55

Miele, SilentMode projesi ile çamaşır makinelerinin sessizliğine vurgu yapıyor

Miele Türkiye, Miele çamaşır makinelerinin sessiz çalışmasından ilhamla SilentMode podcast ve video serisi projesini hayata geçirdi. M. Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde alanında uzman konuklarla sürdürülebilirlik, dayanıklılık, kalite, performans, tasarım, tarih ve gastronomi gibi konuların ele alınacağı podcastlere çalışır haldeki Miele çamaşır makineleri sessizliğiyle eşlik ediyor. 

GÜNCEL
Miele, SilentMode projesi ile çamaşır makinelerinin sessizliğine vurgu yapıyor

 

SilentMode podcast ve video serisine çalışır haldeki Miele çamaşır makineleri eşlik ediyor

 

Miele Türkiye, Miele çamaşır makinelerinin sessizliğini vurgulamak amacıyla adından söz ettirecek farklı bir podcast ve video serisine imza attı. Miele Experience Center Suadiye mağazasında kurulan stüdyoda, çalışır haldeki çamaşır makineleri eşliğinde çekilen, SilentMode podcast ve video serisi ile Miele, çamaşır makinelerindeki sessiz çalışma iddiasını gözler önüne seriyor.

Proje özelinde M. Serdar Kuzuloğlu ile iş birliği de gerçekleştiren, projenin dijital mecralardaki görünürlüğünü artırmak adına birçok çalışma yapan Miele Türkiye, hedef kitlenin yoğun olduğu lokasyonlarda, proje için özel olarak tasarlanan ilanlarla açık alanlarda da projeyi destekliyor. Miele Türkiye, görsellere uyguladığı QR kod çalışması ile kullanıcıları açık hava ilanları üzerinden içeriklere yönlendiriyor.     

“Herkes Miele’nin çamaşır makinelerinin sessizliğine tanık olacak”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Miele Türkiye Pazarlama Direktörü Güliz Kocabalkan Zalma; “Miele olarak ürünlerimizin kalitesi, dayanıklılığı ve uzun kullanım ömrü ile sektörde öne çıkan bir marka olduk. Miele olarak sadece bu alanlarda değil enerji tasarrufu, sürdürülebilirlik, tasarım, konfor ve sessiz çalışma performanslarında da kullanıcılarımıza yaşattığımız deneyimi daha fazla ön plana çıkarmak adına adımlar atıyoruz. Yaptığımız araştırmalarda çamaşır makinesinin sessiz çalışmasının satın alma davranışını etkileyen önemli bir unsur olduğunu gördüğümüzde, Miele çamaşır makinelerimizde bulunan ‘Ekstra Sessiz’ fonksiyonunu farklı olarak nasıl duyurabiliriz diye düşünmeye başladık. Bu doğrultuda çamaşır makinelerimizdeki sessiz çalışma iddiamızı oldukça farklı bir proje ile Miele kullanıcısı olsun ya da olmasın herkese deneyimletmek istedik. SilentMode podcast ve video serisi fikrimiz bu içgörü ile hayat buldu. Projenin hayatın içinde yer alması ve herkesi kapsaması adına da podcast ve video serimizin konularını Miele’nin değerli ile örtüşen, gündelik hayatın içinden seçtik. SilentMode’da alanında uzman konuklarımız M. Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde sürdürülebilirlikten tasarıma, dayanıklılıktan performansa kadar birçok konu üzerine sohbet ederken, arka planda çalışan Miele çamaşır makinelerimiz de bu sohbete sessiz bir şekilde eşlik ediyor. Sohbetleri dinleyen ya da izleyen herkes Miele’nin çamaşır makinelerinin sessizliğine ve yaşattığı deneyime tanık olacak” diye konuştu.

Her hafta birer bölüm olarak yayınlanacak, Saffet Emre Tonguç, Eda Erdem, Arzu Kaprol, Çiğdem Seferoğlu, Cansu Dengey, Akan Abdula ve Nilay Örnek gibi isimlerin ağırlanacağı SilentMode serisini Miele Youtube kanalından ve Spotify’dan takip edebilirsiniz.

Miele Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/@MieleTurkiyeTV

Miele Spotfy Sayfası: https://open.spotify.com/show/2W3qXKCGCCm1VK8BOBbG1h?si=3aVkrXJrQCO8VKmnWqB0_g&nd=1

Marka: Miele

Marka Ekibi: Pazarlama Direktörü: Güliz Kocabalkan Zalma

Marka ve İletişim Müdürü: Büke Öztürk

Medya Ajansı: Group M – Msix & Partners

Prodüksiyon Şirketi: Portre Medya

Speaker Agency

M. Serdar Kuzuloğlu – Teknoloji Yazarı, Trend Avcısı

Esin Kasa - Speaker Agency Kurucu Ortağı ve Küratörü

 

Miele Türkiye Hakkında: Miele dünyanın önde gelen premium ev eşyası üreticilerindendir. Ürünleri arasında pişirme, fırınlama ve buharda pişirme gereçleri, soğutma ürünleri, kahve makineleri, bulaşık makineleri, çamaşır ve zemin bakım ürünleri yer almaktadır. Bu yelpaze; ticari kullanım amaçlı bulaşık makinelerinin, endüstriyel çamaşır makinelerinin ve kurutucuların yanı sıra tıbbi uygulamalar ve laboratuvar uygulamalarında kullanılan yıkama-dezenfekte ve sterilizasyon cihazlarının (Miele Professional) eklenmesiyle genişler. 1899 yılında kurulan şirketin Almanya,  Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Çin, Romanya ve Polonya'da birer tane olmak üzere sekiz üretim tesisi bulunmaktadır. 11.200’ü Almanya'da olmak üzere tüm dünyada 22.300 çalışanı bulunan şirketin sahipleri şu anda dördüncü nesli temsil etmektedir. Şirket merkezi Almanya’nın Westphalia bölgesindeki Gütersloh şehrindedir.

AdminAdmin

YORUMLAR