Haber Sitesi
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 13:16

LAV, Yenilikleri ve Etkinlikleriyle ZUCHEX Fuarı’nın Yıldızı Oldu 

  Hayatın her anına keyif katan LAV, bu yıl 14-17 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ZUCHEX Fuarı’na katıldı. Fuarda iddialı tasarımlarıyla dikkat çeken yeni ürün ve koleksiyonlarını sektör profesyonelleriyle buluşturan LAV, düzenlediği sürpriz etkinliklerle de katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-09-2023 13:12
LAV, Yenilikleri ve Etkinlikleriyle ZUCHEX Fuarı’nın Yıldızı Oldu 

 

Dünyanın en büyük 5. sofra camı üreticisi LAV, tüm ev ve mutfak gereçleri endüstrisini tek bir çatı altında toplayan ZUCHEX Fuarı’nda bu yıl da sektördeki iddiasını gözler önüne serdi. LAV, 14-17 Eylül tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda, iddialı koleksiyonlarının yanı sıra yeni ürün ve konseptlerini de tanıttı. Fuarda LAV’ın ürünleri kadar düzenlediği etkinlikler de yoğun ilgi gördü. 

 

LAV uzman isimleri katılımcılarla buluşturdu 

Fuar kapsamında Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli ve Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez ile işbirliği yapan LAV, düzenlenen söyleşilerle katılımcılarla sağlıklı beslenme üzerine bilgiler verdi ve pratik tarifler paylaştı. Party Tube ekibinden Firuze ve Bircan’ın gerçekleştirdiği “Hangi kokteylim?” ve “Hangi kokteyl hangi bardakta içilir?” adlı etkinlikler de büyük beğeni topladı. LAV, ZUCHEX Fuarı'nda sofra camı sektöründeki lider konumunu bir kez daha kanıtlarken, misafirlerine sağlıklı yaşam ve eğlenceyi bir arada sunan unutulmaz bir deneyim yaşattı.

AdminAdmin

YORUMLAR
google-site-verification: google8b20e0d27e9aba0e.html