Haber Sitesi
HV
30 MART Perşembe 07:02

Envoyo’nun Yeni ‘Chief Sales Officer’ı (CSO) Almıla Demirdağ Oldu

Kurduğu e-ihracat köprüsüyle, başta İngiltere olmak üzere, KOBİ’leri, girişimcileri yurtdışında dijital platformlarda satış fırsatlarıyla buluşturma hedefiyle yola çıkan Envoyo’da, Almıla Demirdağ Chief Sales Officer-Satış Direktörü oldu.

GÜNCEL
Envoyo’nun Yeni ‘Chief Sales Officer’ı (CSO)  Almıla Demirdağ Oldu

 

Türkiye’nin E-ihracat Köprüsü Envoyo’da Üst Düzey Atama:

 


Envoyo kurduğu e-ihracat köprüsü ile Türkiye’nin şirketlerine, yurtdışındaki dijital platformlarda satış yapmalarına destek oluyor. Envoyo, KOBİ’lerin büyüme ve ayakta kalmaları için başta Amazon olmak üzere global pazar yerlerinde önemli fırsatlar yakalamalarını sağlıyor.

Bu hedefleri doğrultusunda Envoyo, kadrosunu genişletmeye de devam ediyor. Envoyo’nun yeni Chief Sales Officer’ı (CSO), deneyimli yönetici, Almıla Demirdağ oldu. Ankara doğumlu ve ODTÜ Gıda Mühendisliği mezunu olan Almıla Demirdağ, önemli şirketlerde, başarılı bir kariye sahip.

Almıla Demirdağ, 10 yıl boyunca hızlı tüketim sektöründe Dr. Oetker ve Procter & Gamble'da çeşitli satış-iş geliştirme ve yöneticilik pozisyonlarında çalıştı. Ardından Nokia'da Genel Perakende Direktörlüğü ile teknoloji dünyasına adım attı. 2013 yılından itibaren sırasıyla Microsoft Türkiye, Amazon Avrupa (Lüksemburg) ve Türkiye ofislerinde Perakende Satış Müdürlüğü ve Kategori Yöneticiliği yaptı.

Almıla Demirdağ offline/online satış yöneticiliği, iş geliştirme, e-ticaret ve kategori yöneticiliği alanlarında edindiği uzmanlık ile Türkiye’nin e-ihracat köprüsü Envoyo’da Chief Sales Officer (CSO) görevini üstlenecek.

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR