Haber Sitesi
HV
01 HAZİRAN Perşembe 01:57

Assan Hanil, 25. yılı dolayısıyla Hatıra Ormanı Projesi'ni hayata geçirdi

- Assan Hanil Genel Müdürü Atacan Güner: - "25 yıldır süregelen faaliyetlerimizde müşterilerimize, topluma ve çevreye olan sorumluluklarımızı en üst seviyede yerine getirmeye gayret ediyoruz"

GÜNCEL
Assan Hanil, 25. yılı dolayısıyla Hatıra Ormanı Projesi'ni hayata geçirdi

Kibar Holding şirketlerinden Assan Hanil, 25'inci yılında Ege Orman Vakfı ile iş birliğine giderek Hatıra Ormanı Projesi'ni hayata geçirdi.

Assan Hanil açıklamasına göre, İzmit Taşköprü Sahası'nda toplam 5 bin fidandan oluşacak orman için düzenlenen dikim törenine Assan Hanil yönetim takımı, şirket çalışanları ve Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Perihan Öztürk ile vakıf yetkilileri katıldı.

Assan Hanil'in 25. yılı şerefine hayata geçirilen projede 5 bin fidanın dikilmesiyle yerel ekosistemin zenginleşmesine ve doğanın korunmasına katkı sağlamak hedefleniyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Assan Hanil Genel Müdürü Atacan Güner, 25 yıldır süregelen faaliyetlerde müşterilere, topluma ve çevreye olan sorumluluklarını en üst seviyede yerine getirmeye gayret ettiklerini ifade etti.

Güner, 'Hatıra Ormanı Projesi ile de doğayı koruma ve sürdürülebilirliği teşvik etme konusundaki kararlılığımızı bir adım ileriye taşıdık. Bu değerli proje ile karbon ayak izimizi küçülterek doğaya karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Bağlı olduğumuz 2025 Kibar Holding Sürdürülebilirlik Stratejisi'ne de katkı sunan projede yer alan ve bizlere destek olan tüm paydaşlarımıza Assan Hanil adına teşekkürlerimi sunuyorum.' değerlendirmesini yaptı.

AdminAdmin

YORUMLAR