Haber Sitesi
HV
28 OCAK Cumartesi 20:03

VakıfBank, Hack to the Future'da başvuru süresi uzatıldı

3-5 Şubat tarihlerinde düzenlenecek etkinlikte, sürdürülebilirlik ve dijital bankacılık alanlarında yenilikçi çözüm önerileri yarışacak

GÜNCEL
VakıfBank, Hack to the Future'da başvuru süresi uzatıldı

VakıfBank’ın 'dijital kolaylaştırır' yaklaşımıyla geleceğin bankacılığını şekillendirmek isteyen gençleri bir araya getirdiği 'Hack to the Future'a başvuru tarihi yoğun ilgi nedeniyle 26 Ocak'a kadar uzatıldı.

VakıfBank'tan yapılan açıklamaya göre, bankanın, genç yazılımcı ve tasarımcıları dördüncü defa buluşturacağı hackathon etkinliği 'Hack to the Future' için geri sayım başladı.

3-5 Şubat tarihlerinde düzenlenecek etkinlikte, sürdürülebilirlik ve dijital bankacılık alanlarında yenilikçi çözüm önerileri yarışacak.

Finansın dijitalleşmesinde söz sahibi olmak isteyen yazılımcı ve tasarımcılar, ilk kez VakıfBank hackathon organizasyonunda kodlayarak üretecekleri fikirlerle web sitesi üzerinden başvurularını yapabiliyorlar.

Ana temaları yenilikçi ürün ve hizmetler, dijital bankacılık kullanıcı deneyimi ve tasarımı, yeni nesil müşteri iletişimi, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik olarak belirlenen hackathon’da, 48 saatlik bir maratonda geliştirilecek projeler, 3-5 Şubat tarihlerinde yarışacak.

Etkinliğin finali ise 10 Şubat'ta gerçekleştirilecek.

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Metin Recep Zafer, VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan, Marketing Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, Digital Advice Lab kurucusu Berk Kuşaksız gibi alanında uzman ve deneyimli isimlerden oluşan jürinin inovatif fikirleri değerlendireceği 'Hack to the Future'da dereceye girenlere toplam 170 bin TL tutarında ödül verilecek.

AdminAdmin

YORUMLAR