Haber Sitesi
HV
23 TEMMUZ Salı 12:32

TŞOF yeni başkanını seçti

Türkiye Şoförler Odası Federasyonu (TŞOF) mahkeme kararı ile Olağanüstü Seçimli Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Sonuçların açıklanmasının ardından yeni başkan belli oldu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-07-2024 21:25
TŞOF yeni başkanını seçti

Ankara’da ATO Congresium’da gerçekleşen genel kurula Türkiye’nin 81 ilinden şoför ve otomobilciler odası esnafı katıldı. 

4 bin 27 kişinin oy kullandığı seçimde TŞOF’un yeni başkanı 2 bin 421 oy alan Mehmet Yiğiner oldu. Fevzi Apaydın ise bin 532 oyda kaldı. 

Yiğiner, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Ankara Şoförler Esnaf Odası Başkanlığı görevini yürütüyor.Mehmet Yiğiner, genel kurul sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu sonucunda teveccühleri ile bizleri Genel Başkan olarak hizmet etmeye layık gören ulaşım odalarımızın Kıymetli Başkanlarına ve Yöneticilerine şahsım ve ekibim adına en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, dönüş yolunda kazasız belasız sağ salim memleketlerinize ulaşmanızı temenni ediyorum. 

Teveccühünüzün ağırlığının ve öneminin farkındayız, şimdi daha da fazla çalışma zamanı teşkilatımızın lokomotifi TŞOF’u hep birlikte hak ettiği noktaya getireceğiz. 

Olağanüstü Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, bu vesile ile aksamadan gerçekleşmesini sağlayan Bakanlık temsilcilerine, seçim kurulu görevlilerine ve Emniyet mensuplarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum."

AdminAdmin

YORUMLAR
google-site-verification: google8b20e0d27e9aba0e.html