Haber Sitesi
HV
23 TEMMUZ Salı 11:00

Şişecam  Best of Belron’a Katıldı

​​​​​​​Türkiye’nin öncü ve en büyük otomotiv camı üreticisi olan Şişecam, Best of Belron 2024’e katıldı. Şişecam, otomotiv camlarının yanı sıra gün geçtikçe artan otomotiv yenileme camları ürün çeşitlerini de etkinlikte sergileyerek ziyaretçilere bilgi verdi. 

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-06-2024 08:50
Şişecam   Best of Belron’a Katıldı

 

 Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global oyuncu olan Şişecam, otomotiv üreticilerine en üstün kalitede ürünler sunmaya devam ediyor. Avrupa’da da önemli otomotiv üreticilerinin tedarikçisi konumunda bulunan Şişecam, 12-13 Haziran 2024 tarihleri arasında Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenen Best of Belron 2024 etkinliğine katıldı.

Tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getiren etkinlikte, Şişecam otomotiv yenileme camlarıyla ilgili bilgi vererek standında otomotiv yenileme camları ürünlerini sergiledi. Etkinlikte Şişecam, katılımcılara Otomotiv Yenileme Camları (OYC) iş kolunda portföyde yer alan cam çeşitliliğini de gösterdi. Şişecam fuarda, otomotiv ticareti alanındaki şirketler ile bir araya gelerek yeni teknolojiler ve trendler hakkında bilgi verdi. 

AdminAdmin

YORUMLAR
google-site-verification: google8b20e0d27e9aba0e.html