Haber Sitesi
HV
08 ARALIK Cuma 09:36

Gaziantep'te Raybüs ilgi görüyor

GAZİRAY, Nizip ile Gaziantep arasında seferlere başlayan Raybüs ile entegre çalışarak yolcular için konforlu ve hızlı ulaşım sağlıyor.

YEREL
Gaziantep'te Raybüs  ilgi görüyor

Gaziantep-Nizip arasında sabah ve akşam olmak üzere toplam 2 sefer yapan Raybüs ile 40 dakikada kent merkezine gelen yolcular, 30 dakika aralıklarla yolcu taşıyan GAZİRAY sayesinde seyahatlerini hız kesmeden sürdürüyor.

Raybüs, kent merkezinden ilçeye sabah 06.30 ve akşam 17.00’da seferlerini düzenlerken, Nizip’ten ise saat 07.30’da ve 18.00’da yolcu alımı yaparak Gaziantep’e seferlerini gerçekleştiriyor.

RAYBÜS VE GAZİRAY HIZI VE KONFORU SAYESİNDE YOLCULARIN GÖZ BEBEĞİ OLDU

Üniversite öğrencisi Sadri Mikail Polat, Nizip ile kent merkezi arasında  seferlere başlayan Raybüs ve GAZİRAY’ı aktif olarak kullandığını belirterek, “Bu iki yeni tren hattı sayesinde ulaşımım rahatladı ve zaman açısından yaşadığım sıkıntılar giderildi. Belediyelerin bünyesinde hizmet veren bu iki ulaşım ile maddi açıdan da rahatladım.” dedi.

Nizip’te ikamet eden ve sağlık sorunları dolayısıyla kent merkezine seyahat eden Sakine Diker ise Raybüs’ün bütçesine daha uygun gelmesi nedeniyle tercih ettiğini ifade ederek, “GAZİRAY da şehir merkezinde hizmet veriyor. Açılışında da bulunmuştum. Memnunuz, ulaşımımız daha konforlu ve hızlı gerçekleşiyor artık.” diye konuştu.

Raybüs’le ilk kez seyahat eden ev hanımı Türkan Aslan Nizip’te gelirken ulaşımda bekleme süresinin olmamasının çok büyük bir rahatlık olduğunu dile getirdi.

AdminAdmin

YORUMLAR