Haber Sitesi
HV
23 TEMMUZ Salı 11:34

Avusturya-Türkiye Maçı Sanatçılar Parkı'nda Heyecanla İzlenecek

Trendyol, bu yaz İstanbul’un kalbinde sporseverlere unutulmaz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

SPOR
Giriş Tarihi : 01-07-2024 11:20
Avusturya-Türkiye Maçı Sanatçılar Parkı'nda Heyecanla İzlenecek

A Milli Voleybol Takımımızın Voleybol Milletler Ligi’ndeki (VNL) belirli maçlarının ardından UEFA EURO 2024™ karşılaşmalarının heyecanı da parkta doludizgin yaşanıyor.

Trendyol sponsorluğunda, “Milliler Dev Ekranda, Taraftar Parkta!” sloganıyla Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda bir araya gelen yüzlerce taraftar, A Milli Futbol Takımımızın EURO 2024™’te Gürcistan, Portekiz ve son olarak Çekya karşısında verdiği olağanüstü mücadeleyi dev ekranda hep beraber izledi.

AVUSTURYA-TÜRKİYE MAÇI 2 TEMMUZ’DA ETİLER SANATÇILAR PARKI’NDA

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın tek Türk partneri olarak ülkemizi temsil eden Trendyol, A Milli Futbol Takımları resmi sponsoru olarak millilerimizin yanında olmaya devam ediyor. UEFA EURO 2024™ şampiyonasındaki grup maçlarımız geride kalırken son 16 turunda ay-yıldızlı millilerimiz, Avusturya ile karşı karşıya gelecek. 2 Temmuz Salı günü saat 22:00’de oynanacak olan Avusturya-Türkiye maçı, Sanatçılar Parkı’ndaki dev ekranda canlı olarak ücretsiz izlenebilecek.

OLİMPİYATLAR DA PARKTA İZLENECEK

Türk sporuna ve sporcusuna büyük destek veren Trendyol, UEFA EURO 2024™ Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ardından olimpiyatlarda bir kez daha İstanbulluları sporun birleştirici gücüyle bir araya getirecek. 26 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda da millilerimizin sahada olduğu her müsabakada, kalpler yine Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda birlikte atacak.

AdminAdmin

YORUMLAR
google-site-verification: google8b20e0d27e9aba0e.html