Haber Sitesi
HV
30 MART Perşembe 07:10

Başkan Dr. Şadi Yazıcı’dan 7 Milyon Türk Lirası Bağış

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da dayanışma programına katılarak, 7 milyon Türk Lirası değerinde destekte bulundu.

YEREL
Başkan Dr. Şadi Yazıcı’dan 7 Milyon Türk Lirası Bağış

Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, asrın en büyük felaketinin yaşandığı bu günlerde tüm TV kanalları yardım için ortak yayında bir araya geldi. Yardım programı TRT1, ATV, FOX, Kanal D, Kanal 7, Show TV, Star TV ve TV8 başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışından 213 televizyon kanalı ile 562 radyoda canlı olarak yayımlandı.

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenenlere bağış toplamak için yapılan ortak canlı yayına, Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışından çok sayıda siyasetçi, iş adamı ve sanatçının yanı sıra spor dünyasından ve bürokrasiden önde gelen isimler katıldı. Başkan Yazıcı yaptığı açıklamada,” Televizyonlarımızın “Türkiye Tek Yürek“ Dayanışma Programına: Belediye Personelimiz ve şahsım adına 1,5 milyon, Temel Bilimler Vakfımız adına 4 milyon, ortağı olduğum Mercan Hastanesi adına 1,5 milyon olmak üzere toplam 7 milyon Türk Lirası destekte bulunduk. Katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. Yaralarımızı birlikte saracağız” ifadelerine yer verdi.

 

AdminAdmin

YORUMLAR