Haber Sitesi
HV
08 ARALIK Cuma 08:22

Arzum'un "2022 Faaliyet Raporu"na "Gold" ödül

Arzum, her yıl uluslararası platformda düzenlenen faaliyet raporlarının değerlendirilmeye alındığı "Vizyon Ödülleri Yarışması"ndan, ikinci kez ödülle döndü

EKONOMİ
Arzum'un

Arzum, League of American Communications Professionals-Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği'nin (LACP) düzenlediği 'Vizyon Ödülleri' kapsamında yapılan değerlendirmede '2022 Faaliyet Raporu' ile kendi kategorisinde 100 üzerinden 98 puan alarak 'Gold' ödülün sahibi oldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Arzum, her yıl uluslararası platformda düzenlenen faaliyet raporlarının değerlendirilmeye alındığı 'Vizyon Ödülleri Yarışması'ndan, ikinci kez ödülle döndü.

San-Diego merkezli LACP'ın Vizyon Ödülleri kapsamında her yıl uluslararası platformda düzenlenen yarışmada, birçok ülkeden dünyanın önde gelen şirketlerine ait faaliyet raporları, ilk izlenim, rapor kapağı, hissedarlara mektup, rapor anlatım dili, rapor finansalları, yaratıcılık, mesaj açıklığı ve bilgi erişimi kriterleri dikkate alınarak değerlendirildi.

2001'den bu yana her yıl düzenlenen ödüllerde Arzum, ilk izlenim, kapak tasarımı, hissedarlara mektup, rapor anlatım dili, rapor finansalları ve bilgi erişilebilirliği olmak üzere 8 kriterin 6'sından tam not aldı. 'Bölgesel Özel Başarı Ödülü: Hissedarlara En İyi Mesaj' kategorisinde de 'Silver' ödülün sahibi oldu. Arzum aynı zamanda 'Raporun Sanatsal ve İletişim Mükemmelliği kategorisinde' de 'Teknik Başarı Ödülü' kazandı.

Söz konusu yarışmada Arzum, 2022 Yılı Faaliyet Raporu ile kendi kategorisinde 100 üzerinden 98 alarak 'Gold' ödül aldı.

'2022 Faaliyet Raporu' ile tüm sektörler kategorisinde EMEA'da (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgeleri) 14'üncü olan Arzum Türkiye'de ise 'Türkiye'nin En İyi 20 Raporu' listesinde yer aldı. Arzum böylece toplamda 5 ödülün sahibi oldu.

- 'Başarılarımızı faaliyet raporumuz ile kazandığımız uluslararası ödüllerle taçlandırdık'

Açıklamada görüşlerine yer verilen Arzum Mali ve Kurumsal İşlerden Sorumlu Genel Müdür Arda Altınok, uluslararası platformlarda kazandıkları bu ödüllerin başarılı geçen 2022 yılının özeti niteliğinde olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

'Arzum olarak 55 yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizle kullanıcılarımızın hayatlarına dokunmayı sürdürüyor ve bu doğrultuda ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Bu başarı grafiğimizde çıtayı her yıl daha yukarılara çıkarmayı kendimize ilke edindik. Global marka stratejimiz, ürün geliştirme faaliyetlerimiz ve e-ticaret alanındaki yeniliklerimizle son derece başarılı bir yılı geride bıraktık. Bu başarılarımızı da faaliyet raporumuz ile kazandığımız uluslararası ödüllerle taçlandırdık. Bu kapsamda uluslararası seviyede kazanmış olduğumuz ödülleri son derece önemli buluyor, bu süreçte emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.'

AdminAdmin

YORUMLAR