Aydem Perakende ve Gediz Perakende‘den yeni ödeme kanalı

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, ödeme kanallarını çeşitlendirmek ve müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla dijital kredi platformu Kredim ile iş birliğine imza attı

GÜNCEL

Aydem Perakende ve Gediz Perakende‘den yeni ödeme kanalı

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, ödeme kanallarını çeşitlendirmek ve müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla dijital kredi platformu Kredim ile iş birliğine imza attı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Ege Bölgesi elektrik tedarik şirketleri Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterileri, 'Şimdi Al Sonra Öde' modelinin Türkiye'deki ilk uygulaması olan Kredim ile müşteri ilişkileri merkezlerine gitmeden elektronik ortamda kolaylıkla faturalarını ödeyebilecek.

Elektrik faturası borcu olan müşteriler, App Store ve Google Play uygulama mağazaları aracılığıyla cep telefonlarına indirebilecekleri Kredim uygulaması üzerinden veya www.kredim.com.tr üzerinden hesap oluşturduktan sonra www.gediz.com veya www.aydemperakende.com.tr sitelerinde bulunan hızlı işlemler menüsünden faturalarını ödeyebilecek.

İş birliği kapsamında, kredi kartı kullanmayan, kredi kartı limitinin etkilenmesini istemeyen veya kredi kartı limitini yükseltmek istemeyen müşteriler, fatura ödemelerini gününde yapabilecek.

Aboneler, faturalarını bir ay faizsiz erteleyebilecek veya dokuz aya varan özel faiz oranlı taksit seçenekleriyle ödeyebilecek.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere, www.aydemperakende.com.tr veya www.gediz.com sitelerinde bulunan kampanyalar sayfasından ulaşılabilecek.

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Tarımda yüksek teknolojiyle yükselen bir Sakarya

Tarımda yüksek teknolojiyle yükselen bir Sakarya

29-03-2023 - GÜNCEL

EKREM İMAMOĞLU: İSTANBUL’UN ARTIK ‘YENİ NORMALLERİ’ VAR

EKREM İMAMOĞLU: İSTANBUL’UN ARTIK ‘YENİ NORMALLERİ’ VAR

29-03-2023 - GÜNCEL