Haber Sitesi
HV
29 EYLÜL Perşembe 11:12

İşte karşınızda yepyeni bir Yapıştırıcı ve Sabitleyici serisi: OneBond

Saint-Gobain, tamir, bakım ve montajda kullanılmak üzere üretilen yapıştırıcı ve sızdırmazlık ürünlerini OneBond markası ile piyasayla buluşturuyor.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-08-2022 09:09
İşte karşınızda yepyeni bir Yapıştırıcı ve Sabitleyici serisi: OneBond

 

 


 

https://www.onebondadhesives.com/sites/onebondadhesives.com/files/2022-02/Range-Banner.jpg

 
  https://www.onebondadhesives.com/sites/onebondadhesives.com/files/2022-02/Range-Banner.jpg

 

 

Aşındırıcı sektörünün başı çeken tedarikçi firması, mevcut ürün gamını geliştiriyor ve dolgu malzemeleri, hızlı yapıştırıcılar ve vida sabitleyicilerden oluşan yepyeni bir gam sunuyor.

 

İster büyük ister küçük onarım, inşaat ve tasarım ihtiyaçlarınız için OneBond’da; hayatınızı kolaylaştıracak ve zamandan tasarruf ettirecek ürünler bulunuyor. Ayrıca kullandığınız aletlerin tamiri ve yapımı için performans bazlı sürdürülebilir çözümler sunarak tekrar kullanıma devam edilmesini sağlıyor. Profesyonel uygulamalarda geleneksel mekanik birleştirme methotları (kaynak yapmak gibi), genellikle daha pahalıya mal oluyor ve daha fazla zaman alıyor. Yapıştırma teknolojisi ile maliyeti düşürecek ve aynı zamanda süreci hızlandıracak özel olarak geliştirilmiş alternatif çözümler sunuyor.

 

Saint-Gobain Aşındırıcılar MEA Genel Müdürü Cenk Çotur yeni markaları hakkında şunları dile getiriyor: "Teknik olarak farklı kullanım alanlarında yüksek performanslı çözümler sunabilmenin yanında, OneBond markamız ile müşterilerimizin zaman zaman eksikliğini hissettikleri bir boşluğu da dolduracağımıza inanıyoruz. Farklı teknolojiler kullanarak uzun yıllardır üretmekte olduğumuz aşındırıcı malzemeler ile imalat sektörünün çok çeşitli alanlarında çözümler geliştiriyoruz. Son kullanıcı müşterilerimiz gerek değişen talepler gerekse de teknolojik yenilikler nedeniyle farklı ürünlere ve yeni çözümlere ihtiyaç duyabiliyorlar. Bizim için OneBond markası ve bu marka altında pazara sunduğumuz ürünler imalat sektörü ve aşındırıcıların kullanıldığı tüm ana ve alt sektörlerde ihtiyaç duyulan tamamlayıcı bir grup... Bu marka ile ilgili olarak bizleri en çok heyecanlandıran ise hem Avrupa hem de global ölçekte çok sayıda pazardan gelen geri bildirimlerle ürün portföyümüzün yenilik ve gelişime sürekli açık olacak olması. Bu sayede müşterilerimizin daha farklı alanlarda daha çeşitli çözümlere ulaşabilmelerini hedefliyoruz.”

AdminAdmin

YORUMLAR