GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-02-2022 11:31   Güncelleme : 07-02-2022 11:31

Huawei, Türkiye pazarına sunduğu yeni ürünlerini tanıttı

Türkiye'deki tüketicilere sunduğu ürün gamını her geçen gün geliştiren Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, MatePad Pro 12,6, Sound Joy ve WATCH FIT mini ürünlerini teknoloji meraklılarının beğenisine sundu

Huawei, Türkiye pazarına sunduğu yeni ürünlerini tanıttı

Türkiye'deki tüketicilere sunduğu ürün gamını her geçen gün geliştiren Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, MatePad Pro 12,6, Sound Joy ve WATCH FIT mini ürünlerini teknoloji meraklılarının beğenisine sundu.

Şirket açıklamasına göre, Huawei MatePad Pro, 12,6 inç OLED FullView ekranla birlikte geliyor. 16:10 en boy oranı ve 5,6 milimetrelik çerçeveleriyle ekran, yüzde 90 ekran-gövde oranı sunuyor. OLED FullView ekran ayrıca milyonda bir yüksek kontrast oranını ve geniş DCI-P3 renk gamını destekleyerek daha iyi tanımlanmış ve gerçeğe yakın renkler üretmesini sağlıyor. Huawei MatePad Pro, '∆E < 0,5 renk' doğruluğu derecesine sahip bulunuyor. Bazı profesyonel düzeyde monitörler tarafından elde edilen bu doğruluk düzeyi, tableti profesyonel fotoğrafçılar için taşınabilir ikinci monitör haline getiriyor. Kaynakta emisyonları azaltan mavi ışık filtreleme donanım çözümü ile Huawei MatePad Pro'nun TÜV Rheinland Full Care Display 2.0 sertifikası da bulunuyor.

Collaborate Modu, HarmonyOS 2 ve Windows arasında gerçek platformlar arası etkileşimleri mümkün kılarak, kullanıcıların metin, resim ve belge gibi içerikleri bağlı cihazlar arasında basit bir sürükle-bırak yöntemiyle aktarmalarına olanak tanıyor. Tabletleri, akıllı telefonları ve PC'leri ayıran sınırları ortadan kaldıran Çoklu Ekran İş Birliği, kullanıcıların Huawei MatePad Pro ve diğer bağlı cihazlarla yapabileceklerini geliştiriyor.

- Huawei Sound Joy

Huawei Sound Joy, tüketicilere gittikleri her yerde birinci sınıf ses deneyimleri sunan, günlük kullanım için tasarlanmış kompakt ve taşınabilir bir hoparlör olarak öne çıkıyor. Dokuma kumaş tasarımı, IP67 dereceli toza ve suya dayanıklılık ve kaymaz yüzey, hoparlörü dayanıklı hale getiriyor. Huawei Sound Joy, 26 saate kadar çalma süresini destekleyen 8800 mAh geniş kapasiteli dahili pili ve hızlı şarj desteği ile sunuluyor.

202 mm yüksekliğinde ve 680 g ağırlığında ve 73 mm çapında olan Huawei Sound Joy, Devialet'in SAM teknolojisinden yararlandı. Huawei Sound Joy, minimum bozulma ile daha özgün ses deneyimleri sunuyor. Push-Push pasif radyatör, daha net ve distorsiyonsuz sesler üreterek ses dalgalarını dengelemek için arka arkaya yerleştirilmiş iki diyafram içeriyor.

Huawei Sound Joy ayrıca yüksek seste yüksek frekanslar ve derin bas sağlamak için 2 yönlü hoparlör sistemi kullanıyor. Orta ve alçak frekanslar için ayrılmış bir tweeter ve bir hoparlör ünitesi birlikte çalıştıklarında daha net ses üretiyor.

Pil azaldığında bile 40W hızlı şarj, kullanıcıların Huawei Sound Joy'u hızlı ve güvenli bir şekilde çalıştırmasını sağlıyor. 10 dakikalık şarj ile hoparlör bir saat daha çalabiliyor ve 3 saat içinde tam şarj olabiliyor.

- 96 kapsamlı egzersiz modu

Huawei WATCH FIT mini'nin saat gövdesi ve kulpları titanyum alaşımı, paslanmaz çelik, seramik ve diğer malzemelerden daha hafif olan alüminyum alaşımı ile üretildi. Kayışı hariç 20 gram ağırlığındaki Huawei WATCH FIT mini, ister deri kayış ister yumuşak, cilt dostu, anti-alerjik floroelastomer saat kayışı olsun, kire ve tere karşı dayanıklı. Kullanıcıların iyi egzersiz alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olmak için 96 kapsamlı egzersiz moduna ve egzersiz teşvik sistemine sahip Huawei WATCH FIT mini, otomatik antrenman algılama, doğru antrenman verileri izleme ve profesyonel antrenman rehberliği sayesinde kullanıcıların fitness seviyelerini daha iyi yönetmek için planlarını zamanında ayarlamalarına yardımcı oluyor.

Huawei WATCH FIT mini, yüksek tanımlı ve net görüntü efektleri sağlamak için doğru renklere sahip 1,47 inç esnek AMOLED ekranla sunuluyor. AMOLED ekran sadece renk gamı bakımından LCD ekrandan daha geniş değil, aynı zamanda daha hafif ve daha ince olduğu için daha dolgun renk, daha güçlü kontrast ve daha renkli ekran efektleri elde ederek kullanıcılara en üst düzeyde görsel deneyim sunuyor.

AA