GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-09-2021 17:05   Güncelleme : 07-10-2021 12:02

İkitelli OSB^ye yangın sonrası ziyaret

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı. Hasan Büyükdede ve OSBÜK Başkanı Memiş Kütükçü, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Çevre Sanayi Sitesi'nde çıkan yangın hakkında bilgi almak amacıyla yangın bölgesinde incelemelerde bulundu.

İkitelli OSB^ye yangın sonrası ziyaret

İkitelli Organize Sanayi bölgesinde çıkan yangının Çevre Sanayi Sitesi'ne verdiği tahribat yangının 8 saat sonra söndürülmesinin ardından ortaya çıktı. Yangından dolayı zarar gören dükkanlar ile ilgili  temizlik çalışmaları sürerken,  Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı. Hasan Büyükdede ve OSBÜK Başkanı  Memiş Kütükçü, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan  Çevre Sanayi Sitesi'nde çıkan yangın hakkında bilgi almak amacıyla yangın bölgesinde incelemelerde bulundu.

Hasan  Büyükdede'ye, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Konak, Yönetim Kurulu Üyesi Aziz İyiokur, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Abdurrahman Aydın, KOSGEB İkitelli Müdürü Tolga Erkan, Bölge Müdürü İhsan Özleyen ve Çevre Sanayi Sitesi Başkanı Yusuf Tokdemir eşlik etti.

Yangının çıkış nedeni ve yangın söndürme çalışmaları hakkında bilgi alan  Hasan Büyükdede, işyerleri hasar gören işletme sahiplerini de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.