REKLAM
Giriş Tarihi : 11-07-2021 14:10   Güncelleme : 11-07-2021 14:10

Suud’ Un Genç ve Dinamik Koleksiyonu İçin Sizi Keşfe Çağırıyoruz!

Suud zamansız parçaları, sezonun trendleri ile harmanlayan genç ve sade koleksiyonuyla 2020/’21 kışına hazır.

Suud’ Un Genç ve Dinamik Koleksiyonu İçin Sizi Keşfe Çağırıyoruz!

 

#suudcollection

İlhamını gezgin ruhtan alan Suud, 2020/’21 Sonbahar/Kış koleksiyonunda dikkat çeken desen ve renk paletleriyle heyecanlandırdı.  Suud’un zamansız modellerden oluşan koleksiyonunda trenchcoatlara eşlik eden pastel tonlar, en klasik parçası olan paltolar kış boyu kurtarıcı olurken, sezonun trendi renkli ve eğlenceli puffer montlar, gömlek elbiselerle kombinlenebilecek yün kazak ve süveterler, denim pantolonlar ve rahat sweatshirtlerden meydana gelen geniş kreasyonun her parçası bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Kumaş, renk ve model seçimleri ile farklılık yaratan koleksiyon, iş hayatında ve sosyal hayatta aktif olan kadınların büyük bir sadelik içerisinde zarafetini hedefliyor.

Koleksiyonun tamamlayıcı parçası olan aksesuarlar; ayakkabı, çanta, kemer, şal, takı, şapka ve bereler şıklığı tamamlıyor.

Koleksiyonda siyah ve beyaz ana renklerine pastel ve toprak tonları eşlik ederken  %100 doğal ve sağlıklı kumaşlar kullanılmıştır.

Her vücut tipine mükemmel şekilde oturan kalıpları, zamansız parçalarla harmanlanan sezonun trendlerini keşfetmeniz için tek yapmanız gereken Suud mağazasına uğramak veya www.suudcollection.com adresini ziyaret etmek!

www.suudcollection.com

@suudcollection

Suud Colleciton Hakkında:

2016 yılında moda alanında kıyafet ve aksesuar sektörüne hizmet vermeye başlayan Suud, ulaşılabilir lüks olmayı hedeflemekte ve günden güne büyüyen pazarlama ağıyla, sürekli gelişen moda sektöründe tüketicilere kaliteli, konforlu ve özgün tasarımlar sunmaktadır. Yarattığı trendleri dünya standartlarına taşımak için sürdüğü çalışmalar sonucunda, sınırların ötesinde 30 ülkeye satış yapıp başarı elde etmiştir. Markanın doğal ve sağlıklı kumaşları kullanıp %100 yerli üretim yapıyor olması ve kadın çalışanlara istihdam sağlama da öncelik vermesi, marka çalışanlarının %99’unun kadın olması Suud’un sosyal sorumluluğu halini almıştır.