REKLAM
Giriş Tarihi : 22-02-2017 22:02   Güncelleme : 22-02-2017 22:09

PANA YAPI hayalinizi gerçekleştiriyor (REKLAM)

ÇEŞME’NİN GÖZBEBEĞİ: JARDİN EDEN

PANA YAPI hayalinizi gerçekleştiriyor (REKLAM)

PANA YAPI HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

ÇEŞME’NİN GÖZBEBEĞİ: JARDİN EDEN

 

Pana Yapı Çeşme’nin en güzel koyu Şifne’de yaptığı villa projesi “Jardin Eden” ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

“Dünyada gidilmesi gereken 52 yer” listesine girerek adından söz ettiren Çeşme’de, ayrıcalıklı ve özel yaşamın kapıları Pana Yapı tarafından aralanıyor. Son zamanların popüler ve seçkin yazlık bölgelerinden biri olan Çeşme Alaçatı’da konumlanan villalar, sakinlerine kaliteli ve keyif dolu bir yaşam vaat ediyor. 5 yıldızlı otel lüksünü ve konforunu yaşayacağınız villalar mimari tasarımıyla da büyülüyor.

 

Her biri özel bahçeli ve tasarımlı villalar

 

Jardin Eden; deniz manzarasına hakim konumu, meydanları, kemerleri, otoparkları, müştemilatları ve geniş bahçeler içine konumlanmış her biri en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanan villaları ile Çeşme’nin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Projede, her villaya ait, yardımcının konaklaması için özel olarak ayrılmış müştemilat evi de bulunuyor. Güney Fransa ve Ege mimarisinden esinlenilerek ve harmanlanarak hayata geçirilen Jardin Eden, toplam 124 bin metrekare alanla Çeşme’nin en büyük projesi olma özelliği taşıyor. Farklı tipte 118 villa ve toplam 6 ayrı konakta 60 rezidanstan oluşan Jardin Eden, her villanın ve her sokağın denize baktığı, sosyal olanakları arasında her villaya özel havuzların yanı sıra, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamın da bulunduğu çok özellikli bir proje olarak fark oluşturuyor. Projenin tercih edilme sebeplerinden birisi de, bölgenin en büyük marinası olacak Şifne Marina’ya yakın mesafede olması.

 

Yılın her ayı lüks ve konforlu yaşam

 

Yerden ısıtma ve duvardan soğutma yapan ısı pompalarının kullanıldığı, su arıtma sisteminin yanı sıra 24 saat özel güvenlik ve housekeeping hizmetlerinin de verildiği “Çeşme Jardin Eden”; akıllı ev teknolojisiyle sadece yaz aylarında değil, yılın 12 ayında da lüks ve konforlu yaşamın kapılarını aralıyor. Proje; özellikle işadamları, üst düzey yöneticiler, sporcu ve sanatçılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Jardin Eden lokasyon açısından oldukça avantajlı ve çekici bir yerde bulunmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanından Çeşme’ye 30 dakika mesafede olan proje Alaçatı’ya yapılması planlanan havalimanıyla değerine değer katacak. Tüm bu özellikleri ile Jardin Eden, Türkiye’nin önde gelen yarışmalarından “Sign of the City” yarışmasında “En iyi müstakil konut ödülü” nü kazanmanın verdiği onuru yaşamaktadır.

Büyüklüğü 26m2 ile 30m2 arasında değişen müstakil havuzlara sahip 3 farklı ultra lüks villa tipi seçenekleri sunuluyor.

Yasemin villaları: 3 oda 1 salondan oluşan villalar 166 ile 172 metrekare arasında tasarlandı. Her villa 385 ile 619 m2 arasında bahçe alanına sahip.

Sakız ağacı villaları: 4 oda 1 salondan oluşan villalar 196 ile 204 metrekare arasında tasarlandı. Her villa 380 ile 692 m2 arasında bahçe alanına sahip.

Erguvan villaları: Geniş aileler için tasarlanan villalar 6 oda  2 salondan oluşuyor. 335 metrekareye sahip olan villaların bahçe büyüklükleri 700ile 840m2 arasında değişmektedir.