GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-06-2022 21:43   Güncelleme : 02-06-2022 21:43

Yılın Meslek Örgütü İGD, Yılın Başkanı Mehmet Mert

Türkiye'nin en büyük ödül törenlerinden olan Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni’nde Mehmet Mert’e yılın meslek örgüt başkanlığı ödülü geldi.

Yılın Meslek Örgütü İGD, Yılın Başkanı Mehmet Mert

 

 

Türkiye'nin ilk dijital dergisi Evos Angels'ın 10 yıldır düzenlediği Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni 1 Haziran 2022 Çarşamba günü, Özge Ulusoy ve Gökay Kalaycıoğlu sunumuyla, Shangri-La Bosphorus Hotel’de gerçekleşti.

Her yıl iş, sanat, spor ve medya dünyasından başarılı isimlere dağıtılan ödüllerin bu yıl ‘Gazetecilik Meslek Örgütü Başkanı Ödülü'ü İstanbul Gazeteciler Dernek Başkanı Mehmet Mert'e verildi.

İGD ve Gazete Damga Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mert Evos Angels okurlarına teşekkür ederek; Gazetecilik hayatın en kutsal, en karakterli, en olmazsa olmaz mesleklerinden birisidir. Almanların bir sözü var, özen yoksa ödül de yoktur derler. Mesleğimize özenimizi fark edip bizi ödüllendiren Evos ailesine teşekkür ediyorum. Bu ödülü gazetecilik mesleğine emek veren, değer katan, evrensel gazetecilik ilkelerine sahip çıkan tüm meslektaşlarım adına alıyorum' dedi.

 

#mehmetmerttv #mehmetmert #igd #damgagazetesi #damga #haberdar #evosangels #ödültöreni #dijitaldunyaninenleri #özgeulusoy #gokaykalaycioglu #internetödülleri