REKLAM
Giriş Tarihi : 17-05-2022 11:07   Güncelleme : 17-05-2022 11:09

Çiğköftem’den mayıs sonuna kadar sürecek benzersiz kampanya

Sınırsız çiğköfte kişi başı 34 lira

Çiğköftem’den mayıs sonuna kadar sürecek benzersiz kampanya

 

 

2005’te Türkiye’deki ilk konsept çiğköfte dükkanını açan Çiğköftem, yine bir ilke imza atıyor. 18-31 Mayıs tarihlerinde Çiğköftem şubelerinde, yerinde tüketimde geçerli kampanyadan yararlanıp sınırsız çiğköfte yemek isteyenler 34 TL ödeyecek

 

Çiğköftem markası ile Türkiye’yi ilk kez bir çiğköfte restoranı ile tanıştıran EM Gruop, sektörde ilklere imza atmaya devam ediyor. Kampanya ile Çiğköftem şubelerinde yenecek sınırsız çiğköfte 34 liradan satılacak.

Sektörde bir ilk olacak bu kampanya, 18-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Çiğköftem’in Türkiye’deki tüm şubelerinde uygulanacak. Kampanyadan, saat 14.00-17.00 arasında şubede oturup çiğköfte set ürünü (çiğköfte, nane, limon yeşillik, sos ve lavaş)sipariş eden tüm tüketiciler yararlanacak. Çiğköftenin TACO ya da dürüm şeklinde servis edildiği ürün alternatiflerinin dahil edilmediği kampanya kapsamında müşteriler 350 gram çiğköfte, lavaş, yeşillik tabağı ve sostan oluşan set ürününün ilki için 34 lira ödeyecek. Tüketici ilk siparişi bitirdikten sonra yeniden ürün istediğinde çiğköfte, lavaş, göbek ve sos verilmeye devam edilecek. Tüketici her porsiyonu bitirdikten sonra yemeye devam edeceğini söylemesi halinde herhangi bir sınırlama olmadan çiğköfte alabilecek. Şubede tüketimde geçerli olan kampanyada ilk ödenen 34 liradan başka bir ücret de talep edilmeyecek.

 

Avrupa’da en fazla şubesi olan Türk markası

Türkiye’de ve Avrupa’da sektörün kurucusu konumunda olan Çiğköftem’in yurt genelinde yaklaşık 250 şubesi bulunuyor. Çiğköftem, 130 mağaza ile de Avrupa’da en fazla şubesi olan Türk markası konumunda.

Kampanyayı değerlendiren EM Group Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Güner, “Çiğköftem olarak gerek ülkemizde ve gerekse yurtdışında ilkleri gerçekleştiren bir markayız. Böyle bir kampanyayı da bizden başkasının düzenlemesi düşünülemezdi. Gıda sektöründe her geçen gün artan fiyatlara rağmen böyle iddialı bir kampanya ile Çiğköftem sevenlere bir jest yapmış olacağız. Daha önce Çiğköftem ürünlerini tatmamış olan tüketicilerle de bu sayede ilk kez tanışma olanağı bulacağımızı düşünüyorum” dedi.