GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-02-2022 16:20   Güncelleme : 18-02-2022 16:20

LC Waikiki kargo paketlerini çocukların yaratıcılığı ile buluşturuyor

E-ticaret alanında birçok proje gerçekleştiren marka, e-ticaret sitesi üzerinden bebek ve çocuk ürünlerinde verilen siparişlerde paketlerin içerisine yönlendirmeler ekleyerek, kutuların oyuncağa dönüştürülmesini sağlıyor

LC Waikiki kargo paketlerini çocukların yaratıcılığı ile buluşturuyor

LC Waikiki, kargo kutularını oyuncağa dönüştürerek çocukların yaratıcı dünyalarına dokunurken, paketleri de yeniden kullanıma kazandırıyor.

LC Waikiki'den yapılan açıklamaya göre, şirket, kargo paketlerini değerlendirerek çocukların gelişimini ve yaratıcılığını destekleyecek yeni bir projeyi hayata geçiriyor.

E-ticaret alanında birçok proje gerçekleştiren marka, e-ticaret sitesi üzerinden bebek ve çocuk ürünlerinde verilen siparişlerde paketlerin içerisine yönlendirmeler ekleyerek, kutuların oyuncağa dönüştürülmesini sağlıyor.

Dönemsel olarak farklı oyunlaştırmalar yapılması planlanan projede, çocukların ebeveynleriyle birlikte kaliteli zaman geçirmesi hedefleniyor.

Figürlerin sticker şeklinde üretilerek koli üzerine yerleştirildiği çalışmanın ilk aşamasında kız ve erkek bebek giydirme, otopark gibi oyuncak seçenekleri yer alıyor.

Verilen bilgiye göre, işaretli alanlardan kesim yapıldığında ise oyuncaklar ortaya çıkarken, kıyafetler de benzer şekilde işaretli alanlardan kesildiğinde, bebek figürleri üzerine giydirilebiliyor.

İlerleyen dönemlerde ise kutuların kedi evine dönüştürülmesi ve 23 Nisan'a özel çalışmaların yapılması planlanıyor.

Kargo paketlerinin değerlendirilmesini sağlayarak çocuklara yeni bir aktivite sunan LC Waikiki e-ticaret alanında farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

AA