Advert
istanbulmd.com

MÜSİAD 2020’nin verdiği mesaj açık ve net

Atılgan: “Türkiye’ çalışmaya, üretime, gelişmelere her dönemde açık”

MÜSİAD 2020’nin verdiği mesaj açık ve net
MÜSİAD 2020’nin verdiği mesaj açık ve net Admin
Bu içerik 2592 kez okundu.

 

Etkinliğin açılışında konuşan Abdurrahman Kaan, 18'incisini gerçekleştirdikleri etkinliğin bu yıl ilk kez, Türkiye’nin en büyük fuar organizatörü TÜYAP ve Türkiye’nin en geniş sermaye Platformu olan MÜSİAD’ın, güçlerini birleştirerek gerçekleştirdiği söyledi.

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ve üç sac ayağı üzerine bina edilen iktisadi gelişim seferberliğini yürekten destekliyoruz" dedi.

Atılganlar Otomotiv geleneksel olarak MÜSİAD fuarlarına katılım sağlıyor

İstanbul Ticaret Odasında Meclis Başkan Vekili olan Atılgan Otomotiv’in yönetim kurulu üyesi ve MÜSİAD’da da uzun dönem otomotiv sektör kurulu başkanlığı yapan yönetim kurulunda yer alan Salih Sami Atılgan: “MÜSİAD fuarlarına bizde firma olarak geleneksel olarak katılım sağlıyoruz. Firmamız Atılgan otomotiv sektörü içerisinde 51 yıllık bir tecrübeye sahip.  1969 yılında Ahmet Atılgan tarafından Rize’de yedek parça satışı ile ticarete başlayan Atılgan Grup, 1986 yılında İstanbul Aksaray’da faaliyetlerine devam etmiştir. 1996 yılında Ford Yetkili Bayiliğini Rize Ford bayisi olarak alan Atılgan Otomotiv araç satış, servis, yedek parça ve ikinci el satışı ile 10.000 m2’lik Sancaktepe’de ki 4S plazasında hizmetlerini büyütmüştür. 2002 yılında Artvin Ford Bayiliğini; 2007 yılında ise İstanbul Ford Bayiliğini almıştır. İstanbul’da faaliyet gösterdiğimiz plazamız toplam 16.000 m2 alanı olup, Ford bayileri arasında Türkiye’deki en büyük plazadır. Toptan yedek parça pazarında tüm Türkiye genelinde 1.000’in üzerinde bayii ve müşterisi olan Atılgan Grup, uzun yıllar Ford orijinal yedek parça satışında liderliğini sürdürmektedir. 2012 yılında Rize Renault olarak 2014 yılında ise İstanbul Renault ve Dacia yetkili bayiliğini almış olup, yeni plazalarımızda bu marka araçların satış servis ve yedek parça hizmetleri devam etmektedir” diyerek Atılgan otomotiv hakkında bilgiler verdi.

MÜSİAD Fuarı ülkeler arasındaki ihracatın ve ticari ilişkilerin gelişmesini sağlıyor

MÜSİAD fuarında yer almalarının önemine dikkat çeken Sami Atılgan: “Pandemi sürecinde bile olsa hayat devam ettiği gibi ticarette devam etmeli. Bu ve benzer fuarların devamlılığı ülkemiz açısından dünya ticaretine önemli mesajlar veriyor. MÜSİAD başkanımız Abdurrahman Kaan’ın da dediği gibi: “’İçine kapanıp kapalı devre çalışmalarla makro dönüşümlere katkı sağlanmaz’ felsefesi doğrultusunda “,’Türkiye’ çalışmaya, üretime, gelişmelere her dönemde açık’ mesajını da iletmiş olduk. Özbekistan, Pakistan, Kazakistan, Sudan, Libya, Katar, Nijerya, Güney Afrika, İran, Irak ve Venezuela başta olmak üzere, 50 ülkeden 400 yabancı alım heyetinin katılım sağladığı bu fuar Uluslararası İş Forumlarının yer aldığı, Virüsün ekonomisinin tartışıldığı bir merkez olarak Türkiye’mizi tüm ülkeler arasındaki ihracatın ve ticari ilişkilerin gelişmesi noktasında ileri bir konuma taşıyor” diye kaydetti.

Atılgan Otomotiv Türkiye’de değişimin öncüsü olmaya devam edecektir

Sami Atılgan Atılgan Grup’un, müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu hizmet anlayışı ile dünya çapında saygın markaların temsilciliğini gerçekleştirdiğini, dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmelere uyum sağlayarak Türkiye’de değişimin öncüsü olmaya devam edecektir diye belirti.

 

 

Atılganlar TÜYAP Müsiad 2020 Salih Sami Atılgan Abdurrahman Kaan fuar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'de temsilci bulundurmayı kabul eden sosyal medya şirketleri tercihlerini yaptı
Türkiye'de temsilci bulundurmayı kabul eden sosyal medya şirketleri tercihlerini yaptı
Bakan Pekcan: Müteahhitlik sektörümüz 128 farklı ülkede 10 bin 525 proje üstlenmiş bulunmakta
Bakan Pekcan: Müteahhitlik sektörümüz 128 farklı ülkede 10 bin 525 proje üstlenmiş bulunmakta