Reklamı Geç
Advert
istanbulmd.com

Pasha Voyage tourism marketing ile ECC Tur el sıkıştılar

ECC TUR’un Üsküdar şirket merkezinde düzenlenen imza protokolüne çok sayıda davetlinin yanı sıra sektörden; PCS Tur acentalar Müdürü Cevdet YOLOĞLU, TUI ülkeler eski müdürü ve Tarya Tur Genel Müdürü . Orhan KARAGUS, GTI ile Anex Tur eski genel müdürlerinden ve aynı zamanda KeşfetTV editörü Erkut ÖZEN ile birlikte turizm basınından davetliler hazır bulundu

Pasha Voyage tourism marketing ile ECC Tur el sıkıştılar
Pasha Voyage tourism marketing ile ECC Tur el sıkıştılar Admin
Bu içerik 1403 kez okundu.

Türkiye ve Avrupa Turizm Pazarında faaliyette bulunan PV Tourism Marketing, geçtiğimiz günlerde imzaladığı yeni anlaşma ile; Türkiye’de Turizm pazarının parlayan yıldızı ECC TUR’un da B2B acenta satış kanalı projesini üstlendi. 

ECC TUR’un Üsküdar şirket merkezinde düzenlenen imza protokolüne çok sayıda davetlinin yanı sıra sektörden; PCS Tur acentalar Müdürü  Cevdet YOLOĞLU, TUI ülkeler eski müdürü ve Tarya Tur Genel Müdürü  Orhan KARAGUS, GTI ile Anex Tur eski genel müdürlerinden ve aynı zamanda KeşfetTV editörü  Erkut ÖZEN ile birlikte turizm basınından davetliler hazır bulundu.

İmzanın ardından konuşan PV Tourism Marketing Network Genel Müdürü Erkan SAVAŞ; PV Tourism Marketing Network; Türkiye genelinde, outgoing, mice ya da incoming faaliyetlerinde bulunan 2000’i aşkın seyahat acenta portföyü ile yabancı veya yerli turizm operatörleri ve benzeri hizmet sağlayıcılarının da ilgisini çekmeye devam etti. Bugün burada imzaladığımız anlaşma ile ECC TUR ile Türkiye genelinde acenta yapılanması için proje ortaklığına girmiş bulunmaktayız. 

Geniş bir otel ağı, Uygun fiyatla satış imkanı, Kredi kartına taksit kampanyaları, Anlık indirim ve promosyon fırsatları, Online satış imkanı,Hediye çeki promosyonları, %15’e varan Otel komisyon oranları, Bu kapsamda ECC TUR acentalarına; gibi imkanlar sağlanacaktır. Düzenlenen davette konuşan ECC TUR ortaklarından ve Genel Müdürü Sn. Ercan GÜNDOĞDU; Kredi kartı taksit kampanyaları ve kendine has anlık promosyonlar sağlayan ECC TUR’un, seyahat acentalarına özel %15’e varan otel komisyon geliri, ücretsiz eğitim gezileri ve satış yapan personele ‘hediye çeki’ uygulamaları bulunduğunu belirtti. PV Tourism Marketing Network ile imzalanan bu anlaşma ile B2B satış kanallarında ve seyahat acentası pazarında, kısa zamanda büyüyeceklerine olan inancını belirten Ercan GÜNDOĞDU; 2 otelin de işletmeciliğini yaptıklarını ve 2021’de bu sayıyı 5 otele çıkaracaklarını söyledi.

 

ECC TUR 2013 yılından itibaren tur destinasyonları ve portföyündeki tatil otelleriyle sektörde faaliyet gösteren ECC TUR, iştiraki olan ACENTA SİSTEM BİLİŞİM’in ar-ge ekibi tarafından geliştirilen “Online Rezervasyon” sitemi ile B2B faaliyetlerinde öne çıkmış ve onlarca Seyahat Acentasına online satış avantajı sağlamaktadır. ECC Tur; iş birliği içinde olduğu bazı otellere, vermiş olduğu çağrı merkezi ve internet üzerinden online rezervasyon altyapısı ile de sektörde ön plana çıkmaktadır. TÜRSAB (A) Grubu üyeliği olan ECC Tur, bünyesinde işletmesini yaptığı 2 otel, kendi markası ve 35 kişilik ekibi ile; otel rezervasyonları, uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı tur hizmetleri vermeye, Antalya ve İstanbul olmak üzere iki ayrı merkezden devam etmektedir. Öncelikle müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden ve yine profesyonel kadrosu ile ekonomik, pratik çözümler sunarak; turizm sektöründe otellere ve seyahat acentalarına maksimum fayda sağlamayı misyon edinmiştir. ECC Tur, yurtiçinde direk iş birliği sağladığı ve satış organizasyonlarını üstlendiği 600 otelden, Seyahat Acentalarına yüksek kazanç ve satışta avantaj sağlamaktadır.

 

B2B pazarlama, İş geliştirme, Bayi ilişkileri Satış kanalı kurma-geliştirme ve yönetme hizmetleri sunmaktadır. PASHA VOYAGE TOURISM MARKE T ING NE TWORK PV Tourism Marketing Network (PashaVoyage) 2015 yılında, turizm profesyoneli Erkan SAVAŞ tarafından, İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye ve Avrupa Turizm sektöründe; Türkiye ve Avrupa Turizm Pazarına hizmet veren PV Tourism Marketing Network, İstanbul merkez ofisinin yanı sıra, Avrupa pazarındaki çalışmalarını daha etkin yürütebilmek için Fransa’da da bir ofis açmıştır. Pasha Voyage Tourism Marketing Network’ün hizmet verdiği firmalardan bazıları; GalataSasu (Paris), NKTravel (Londra), Nemçeli Turizm (Viyana), Vizeekspres.com (İstanbul), TourcoSoft Rezervasyon Sistemleri (İstanbul), OBAM Termal Hotel (Balıkesir) ve Tarya Tur (Ayvalık) şeklindedir.

 

 

ECC TUR’ PCS Tur Tarya Tur Cevdet YOLOĞLU Orhan KARAGUS Erkut ÖZEN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'de temsilci bulundurmayı kabul eden sosyal medya şirketleri tercihlerini yaptı
Türkiye'de temsilci bulundurmayı kabul eden sosyal medya şirketleri tercihlerini yaptı
Bakan Pekcan: Müteahhitlik sektörümüz 128 farklı ülkede 10 bin 525 proje üstlenmiş bulunmakta
Bakan Pekcan: Müteahhitlik sektörümüz 128 farklı ülkede 10 bin 525 proje üstlenmiş bulunmakta