Advert
Advert
istanbulmd.com
lalik.net

Avrupalı Dev Şirketlerin Kurumsal Kıyafetleri Türkiye’de Üretiliyor

Türkiye’de katma değer yaratan en önemli sektörlerden biri olan tekstil sektörü Avrupa Birliği’nin tedarikçisi olmaya devam ediyor.

Avrupalı Dev Şirketlerin Kurumsal Kıyafetleri Türkiye’de Üretiliyor
Avrupalı Dev Şirketlerin Kurumsal Kıyafetleri Türkiye’de Üretiliyor Admin
Bu içerik 6372 kez okundu.
Reklam

 

Türkiye’de katma değer yaratan en önemli sektörlerden biri olan tekstil sektörü Avrupa Birliği’nin tedarikçisi olmaya devam ediyor. İçlerinde dünyaca ünlü markaların bulunduğu birçok Avrupalı firmanın kurumsal kıyafetleri Pasin Tekstil tarafından tasarlanıp, üretiliyor.

1996 yılında faaliyete başlayan Pasin Tekstil, 20 yılı geçkin deneyimiyle günümüzde uluslararası boyutta üretim ve ihracat yapan firmalar arasında yerini alıyor. Başta Almanya olmak üzer Avrupa’nın birçok ülkesine tekstil ihracatı yapan Pasin Tekstil’in kurucularından Kıvanç Pasin, sektördeki yolculuklarına hazır giyim ile başladıklarını daha sonra buna ek olarak kurumsal giyim ile devam etiklerini söyledi. Bugün yerli ve yabancı firmalara kurumsal giyim konusunda çözüm ortaklığı sunduklarını söyleyen Kıvanç Pasin, “Kurumsal iş kıyafetlerinden iş güvenliği ekipmanlarına kadar ürün çeşitliliğimiz ve orijinal tasarımlarımızla müşterilerimizin her ihtiyacınızı karşılamayı hedefledik. Hizmet kalitemizi arttırmak için çalışanlarımızın kalifikasyon seviyelerini yükseltecek düzenli eğitim faaliyetleri düzenledik. Bu sayede müşterilerimize daha yakın ve güvenilir olduk.” dedi. 

Global birçok markanın kurumsal kıyafetlerini tasarladıklarını söyleyen Kıvanç Bey, “Kurumsal iş kıyafetlerinde müşterimizin markası kadar çalışanların rahatlığını da ön planda tutuyoruz. Bu yüzden rahatlığı ve şıklığı bir araya getiriyoruz.” dedi. 

iş kıyafetleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barajlardaki su ürünlerinden ekonomiye yıllık 940 milyon lira katkı
Barajlardaki su ürünlerinden ekonomiye yıllık 940 milyon lira katkı
MANGO Satışlarını yükseltti
MANGO Satışlarını yükseltti