Advert
Advert
istanbulmd.com
lalik.net

Ulusoy Gönülleri imar etmeye geliyoruz

AK Parti Avcılar Adayı Dr. İbrahim Ulusoy Denizköşkler Nikah sarayında düzenlenen basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Bölgenin önemli basın mensuplarıyla buluşan Ulusoy’un yanında MHP ilçe başkanı Muhammet Nur Kutun ve AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Karaarslan’da yer aldı.

Ulusoy Gönülleri imar etmeye geliyoruz
Ulusoy Gönülleri imar etmeye geliyoruz Admin
Bu içerik 1191 kez okundu.
Reklam

Avcılar Bitkisel Hayatta

Avcılar’a olan sevdasını anlatan Başkan adayı Ulusoy, Ulvi ve mukaddes bir yola çıktıklarını, bunun Avcılar halkı için olduğunu onlardan kaynaklandığını söyledi. Avcıların Türkiye’nin her yerinden gelen insanlarının buluştuğu önemli bir noktada olmasına rağmen hizmete kavuşamadığını dile getirdi. Ulusoy: “Avcılar 20 yıllık belediyecilik depremi sonunda buraya geldi. Avcılar bitkisel hayatta ve makinaya bağlı durumda” diye kaydetti.

Avcılar’da 20 yıllık belediyecilik depremi yaşandı

Binali Yıldırımla Avcıları konuştuklarında Yıldırımın kendisine Avcıların En büyük problemi nedir diye sorduğunda ona “Belediye” diye yanıt verdiğini ifade eden Ulusoy, Avcılar için kendisine görev tevdi edilirken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine “Birçok uluslararası çevrede ülkeni temsil ettin. Milletin duasını aldın. Artık bilgi ve birikimini Avcılara ayıracaksın. Onların duasını alacaksın” dediğini ifade etti.

İller bankasından bugüne kadar alınan paralarla bile birçok hizmetin yapılmış olması gerektiğine değinen İbrahim Ulusoy ‘Ama Avcılar’da taş üstünde taş yok. Belediyenin borçları ortada ama yapılan iş yok. Her belediyenin borcu olur ama işleri ortada olur. Ama burada borç ortada yiğit ortada yok. Avcılar Gönül’den çalışacak kişiler sayesinde Gönül belediyeciliği sayesinde bu durumdan kurtulacak ‘dedi.

Projelerle Geliyoruz

7 tema üzerine kurulu projelerini kısa zaman içerisinde açıklayacaklarını bildiren Dr. Ulusoy, Her mahallenin imarının farklı çözüleceğini kendisin çalışma yönteminin istişare üzerine kurulu olduğunu bildirdi. Ulusoy: “Amacımız siyahla beyaz kadar net Amacımız Avcılara hizmet. Ben tuttuğumu koparacağım. Bırakın Avcıları kurtaralım” diyen Dr. Ulusoy Deprem, Ulaşım, imar, trafik, otopark, turizm ve daha birçok konuda ileride lansmanını yapacağı projelerle ilgili ipuçları verdi.

Toplantı basın mensuplarının soruları ile tamamlandı.

 

 

 

 

 

 

 

Dr. İbrahim Ulusoy AK PArti Avcılar MHP Cumhur İttifakı Recep Tayyip Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İş-yaşam dengesinde sonuncuyuz
İş-yaşam dengesinde sonuncuyuz
Akgün: Türkiye-Tayland ikili ticaret hacmi yüzde 40 artacak
Akgün: Türkiye-Tayland ikili ticaret hacmi yüzde 40 artacak