Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Güneş Okulu'nda Yenilenebilir enerji eğitimi verildi

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi iş birliği ile Verimli ve Temiz Enerji Projesi kapsamında kurulan Güneş Okulu’nda ‘Şebeke Bağlantıları’, ve ‘Yenilenebilir Enerji konularında eğitim verildi.

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

Güneş Okulu'nda Yenilenebilir enerji eğitimi verildi
Güneş Okulu'nda Yenilenebilir enerji eğitimi verildi Admin
Bu içerik 371 kez okundu.
Reklam

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi iş birliği ile Verimli ve Temiz Enerji Projesi kapsamında kurulan Güneş Okulu’nda ‘Şebeke Bağlantıları’, ve ‘Yenilenebilir Enerji konularında eğitim verildi. Esnafın, çeşitli kurumlardan gelen mühendislerin katıldığı seminerde eğitimler, Prof. Dr. Osman Yıldırım tarafından verildi.

2015 yılında, İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle İSTESOB ve İkitelli OSB tarafından esnaf ve sanatkarın yenilenebilir enerji kapasitesini arttırmak amacıyla kurulan Güneş Okulu’nda, yenilenebilir enerji alanındaki eğitimler devam ediyor. Cumartesi günü İkiltelli OSB merkez binasındaki Güneş Okulu’nda mühendislere, esnaf ve sanatkara güneş enerjisinden faydalanmak için gerekli sistemler, maliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Eğitimlerde, Türkiye’nin güneş enerjisi potansiyelinin çok yüksek olduğu belirtilirken, enerji sistemi için gerekli cihazların büyük bir bölümünün ithal edildiği vurgulandı.

Seminer sonunda yapılacak sınavda başarı olacak isimler, Çataklı Enerji tarafından verilecek sertifikaları almaya hak kazanacak

İSTESOB Güneş Okulu Faik Yılmaz İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İOSB
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Marmara Gölü'nün yükselmesi balıkçıların yüzünü güldürdü
Marmara Gölü'nün yükselmesi balıkçıların yüzünü güldürdü
Rize-Artvin Havalimanı 2020 yılı sonunda hizmete açılacak
Rize-Artvin Havalimanı 2020 yılı sonunda hizmete açılacak