Advert
Advert
sevgilimistanbul.com
lalik.net

Dizilerden şarkı için teklif yağıyor

20 yılı aşkın süredir Cenk Eren, Nükhet Duru, Aşkın Nur Yengi, Gökhan Özen, Gökhan Tepe ve Enbe orkestrası gibi başarılı isimlerle çalışan Özgür Ordulu’nun kurduğu Orka Orkestrası, eğlence sektörünün en çok sahne alan grubu olarak başarısına devam ediyor

Dizilerden şarkı için teklif yağıyor
Dizilerden şarkı için teklif yağıyor Admin
Bu içerik 599 kez okundu.
Reklam

20 yılı aşkın süredir Cenk Eren, Nükhet Duru, Aşkın Nur Yengi, Gökhan Özen, Gökhan Tepe ve Enbe orkestrası gibi başarılı isimlerle çalışan Özgür Ordulu’nun kurduğu Orka Orkestrası, eğlence sektörünün en çok sahne alan grubu olarak başarısına devam ediyor. Dizi müzikleri için teklif alan grup, yeni sezonda ekranlarda olacak. Özgür Ordulu, “Uzun zamandır sinema ve dizi müzikleri için teklif alıyorduk. Yeni sezonda 120 konser ve aynı zamanda dizilerle ekranlarda olacağız” dedi.

Sözü Meral Turan’a müziği Gökçer Turan’a ait ‘Ayrıcalığın Ne’ şarkısının başarısını kutlarken bir taraftan da şubat ayında çıkaracakları yeni şarkıları için stüdyo çalışmalarına başladılar. Orka Orkestrası’nın ‘Ayrıcalığın Ne’ şarkısına çektiği klibin ardından şubat başında çıkaracağı yeni şarkının klibini Amerika’da çekecek.

 “AYRICALIĞIN NE” isimli single çalışması DMC prodüktörlüğünde müzik marketlerde yerini aldı.

Orka Orkestrası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal Çalışma Programlarına başvurular başlıyor
Sosyal Çalışma Programlarına başvurular başlıyor
Türk balı 41 ülkede sofraları süslüyor
Türk balı 41 ülkede sofraları süslüyor