Advert
Advert
istanbulmd.com
lalik.net

“Zeynep Hanım”, TÜYAP’ta Kitapseverlere Merhaba Diyor!

Özge Günaydın’ın kaleme aldığı 6. kitabı Zeynep Hanım, 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda okuyucularla buluşuyor.

“Zeynep Hanım”, TÜYAP’ta Kitapseverlere Merhaba Diyor!
“Zeynep Hanım”, TÜYAP’ta Kitapseverlere Merhaba Diyor! Admin
Bu içerik 987 kez okundu.
Reklam

En son 2018 yılında Renkli Fikir Kumbaram ile kitapseverlerin karşısına çıkan Özge Günaydın, yeni kitabında ise Cumhuriyet öncesi dönemde yaşamış olan büyük annesi Zeynep Hanım’ın hikayesini sürükleyici bir kurguyla okuyuculara sunuyor.

Roman dalındaki ilk kitabı olan Zeynep Hanım hakkında konuşan yazar Özge Günaydın “Romanıma ilham veren hikâye, dedeciğimin anlattığı büyük annem Zeynep Hanımın hikâyesidir. Kitabım, gerçek bir yaşam öyküsünden alıntı olsa da, pek çok sahne benim hayal ürünüm olarak satırlara yansıdı.

Bugün hayatımızda pek çok olanağa sahipken mutlu olamıyor ve hiç yokluk nedir bilmeden yaşıyoruz. Dilerim ki, bu kitabın eriştiği herkes çaresizliğin ve yokluğun gerçek manada ne demek olduğunu hatırlayıp, hayatından memnun olabilmek için bir vesile bulur.” dedi

Basımı ve dağıtımı Yediveren Yayınları tarafından yapılan Zeynep Hanım, ilk olarak 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı kapsamında 10 Kasım’da TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi’nde okuyucularla buluşacak. Aynı gün saat 14:00’de okuyucularla söyleşi de gerçekleştirecek olan yazar Özge Günaydın, kitaplarını da imzalayacak.

Aynı zamanda NEYAD yönetim kurulu üyesi de olan yazar, Zaynep Hanım dahil 2012 yılından itibaren yazdığı tüm kitaplarının gelirini, kız çocuklarının eğitimine katkı sağlamak adına NEYAD’a (Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği) bağışladığını belirtti. Merakla beklenen “Zeynep Hanım”, içerik olarak dönem romanı kategorisinde raflarda yerini alıyor.

Özge Günaydın Verda Göktaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'ABD'den bu yıl yeni yatırımcıların Türkiye'ye geleceğine inanıyoruz'
'ABD'den bu yıl yeni yatırımcıların Türkiye'ye geleceğine inanıyoruz'
Pekcan'dan yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarına çağrı
Pekcan'dan yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarına çağrı